Alexander von Humboldt-Foundation:

Aktualności

shp logo 200pxDrogie Koleżanki, Drodzy Koledzy Humboldtczycy, Szanowni Czytelnicy,
mamy wielką przyjemność powitać Was na nowej stronie internetowej naszego Societas. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami oraz do skorzystania z interaktywnych funkcji. Strona jest dostępna w trzech językach i zawiera przede wszystkim informacje dotyczące historii, działalności naukowej, osiągnięć, struktury, a także innych form naszej aktywności. Po zalogowaniu się strona umożliwia bezpośredni dostęp do dokumentacji Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że spełni ona Wasze oczekiwania i pomoże nam w realizacji celów statutowych.

Wszystkich Członków Societas zachęcamy do aktywnego współtworzenia tej strony. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie materiałów na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Serdecznie zapraszamy też do oceny prezentowanej strony. Po zalogowaniu się ankieta dostępna jest w formie elektronicznej.

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami

Zarząd Główny

Frankfurt nad Odrą, dnia 7 września 2014 r.

Strona powstała według koncepcji i pod kierunkiem Arkadiusza Wudarskiego.
Sekretarz Generalny SHP składa najserdeczniejsze podziękowania za wykonanie strony Panu Dariuszowi Żywalewskiemu, a pracownikom Katedry Polskiego i Europejskiego Prawa Prywatnego Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą za wsparciu i zaangażowanie w tworzeniu strony.

Joomla Templates by Joomla51.com