Alexander von Humboldt-Foundation:


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_myrssreader_scrolling_news/helper.php on line 45

Aktualności

warszawski

Serdecznie zapraszamy do udziału w Humboldt-Kolleg „Topografie globalizacji” organizowanym w dniach 19.-21.01.2018 w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz do wygłoszenia wykładu (15-20 minut) w języku angielskim lub niemieckim. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie www.humboldtalumni.weebly.com.


Zainteresowanych udziałem w Humboldt-Kolleg uprzejmie prosimy o przesłanie do dnia 27 marca 2017 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących danych w formie pliku Word:

1. imię i nazwisko, afiliacja, temat referatu (w języku angielskim lub niemieckim)
2. zgoda na publikację danych na stronie internetowej konferencji oraz w materiałach konferencyjnych.

Istnieje również możliwość przedstawienia prezentacji w ramach tzw. poster session.

Uczestników sesji tzw. młodych badaczy (do 12 lat od promocji doktorskiej) uprzejmie prosimy również o przesłanie listu polecającego w formie załącznika (skan w formacie JPG lub PDF).

Podejmiemy starania, aby Humboldtczycy biorący czynny udział w konferencji byli zwolnieni z opłaty konferencyjnej oraz otrzymali zwrot kosztów zakwaterowania (w zależności od poziomu uzyskanego dofinansowania).

Opłata konferencyjna dla pozostałych Uczestników konferencji wynosi 450 zł i obejmuje koszty organizacyjne (catering, materiały konferencyjne). Koszty dojazdu i zakwaterowania pokrywają Uczestnicy lub jednostki delegujące.

Podejmiemy starania, aby z opłaty konferencyjnej zwolnieni byli także tzw. młodzi badacze. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania kierowane na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uczestników zainteresowanych rezerwacją hotelu w dniach 19.-21.01.2018 uprzejmie prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27.03.2017.

www.humboldtalumni.weebly.com
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
rezerwacja hoteli: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imieniu Organizatorów
dr Ewa Wojno-Owczarska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Instytut Germanistyki UW,
ul. Dobra 55 00-312 Warszawa

Komitet Naukowy
Prof. dr hab. Stanisław Ledakowicz (Przewodniczący)
Prof. dr hab. Mirosława Czerny
Prof. dr hab. Ewa Geller
Prof. dr hab. Katarzyna Grzywka-Kolago
Prof. dr hab. Robert Małecki
Prof. dr hab. Tomasz G. Pszczółkowski
Prof. dr hab. Aleksander Strasburger
Prof. dr hab. Józef Wiktorowicz
Dr hab. Anna Górajek
Dr hab. Anna Warakomska

Komitet Organizacyjny
Dr Ewa Wojno-Owczarska (Przewodnicząca)
Dr Maria Biskup
Dr Anna Damięcka-Wójcik
Dr Ewelina Michta
Dr Nina Oborska
Dr Adam Wroński

 

Joomla Templates by Joomla51.com