Alexander von Humboldt-Foundation:


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_myrssreader_scrolling_news/helper.php on line 45

Aktualności

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy humboldtczycy,

Lista polskich stypendystów i laureatów nagród Humboldta liczy 1350 nazwisk. Niestety nie ze wszystkimi osobami mamy kontakt, a chcielibyśmy móc informować Was o działaniach Fundacji AvH oraz SHP i organizowanych konferencjach jak też móc korzystać z Waszej wiedzy zapraszając jako referentów na rozmaite sympozja.

Stąd też podejmujemy próbę odnowienia kontaktu z Wami (ostatni duży spis humboldtczyków przeprowadzaliśmy w roku 2003). Dużo się od tego czasu zmieniło i z wieloma osobami utraciliśmy kontakt. Dziś często zmieniamy miejsce pracy czy zamieszkania i to skutkuje też utratą kontaktu. Na ogół odejściu z uczelni (czy to na emeryturę czy do innego miejsca pracy) towarzyszy wymazanie poprzedniego adresu mailowego i pocztowego.

 

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety aktualizacyjnej.
Szczególnie ważnym jej elementem jest adres/mail domowy bowiem te dane zmieniają się znacznie rzadziej i dlatego też zachęcamy wszystkich do utworzenia sobie takiego adresu na neutralnym (niesłużbowym) serwerze.

Stąd też gorąca prośba o wypełnienie załączonej ankiety i szybkie jej odesłanie – albo drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo drogą pocztową na adres biura ZG SHP w Krakowie.

Z humboldtowskim pozdrowieniem

Marian Jaskuła
Sekretarz generalny

Załączniki:

Joomla Templates by Joomla51.com