Aktualności

Serdecznie witamy na nowej stronie Societas Humboldtiana Polonorum


Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy Humboldtczycy, Szanowni Czytelnicy,
mamy wielką przyjemność powitać Was na nowej stronie internetowej naszego Societas. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami oraz do skorzystania z interaktywnych funkcji. Strona jest dostępna w trzech językach i zawiera przede wszystkim informacje dotyczące historii, działalności naukowej, osiągnięć, struktury, a także innych form naszej aktywności. Po zalogowaniu się strona umożliwia bezpośredni dostęp do dokumentacji Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że spełni ona Wasze oczekiwania i pomoże nam w realizacji celów statutowych.
Wszystkich Członków Societas zachęcamy do aktywnego współtworzenia tej strony. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie materiałów na adres mailowy Sekretariatu Generalnego. Serdecznie zapraszamy też do oceny prezentowanej strony. Po zalogowaniu się ankieta dostępna jest w formie elektronicznej.
Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami
Zarząd Główny
Frankfurt nad Odrą, dnia 7 września 2014 r.
Strona powstała według koncepcji i pod kierunkiem Arkadiusza Wudarskiego.
Sekretarz Generalny SHP składa najserdeczniejsze podziękowania za wykonanie strony Panu Dariuszowi Żywalewskiemu, a pracownikom Katedry Polskiego i Europejskiego Prawa Prywatnego Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą za wsparciu i zaangażowanie w tworzeniu strony.

SHP